Kolay Dikilebilecek Elbise ve Tunik Modelleri

 


Kolay dikilebilecek yazlık elbise ve tunik modelleri patronlu resimli anlatımlı 
Yazın çok rahatlıkla giyilmek için, kolay pratik bir şekilde dikilebilecek tunik ve elbise modelleri. İnce, vücudu serin tutacak şekilde kumaşlar ile hazırlanan tunikler örneğin, ter çekebilme özelliği olan penye ve pamuklu kumaşlardan kısa zamanda bir kaç değişik modellerde dikilecek giysilerdir. 


İstenilirse yazın deniz kenarında mayo veya bikini üzerine de rahatlıkla giyilebilir. Değişik modellerde patronları verilmiş tunik elbise örnekleridir. Tunikleri kişinin kendi elişi emeği olarak yapması çok daha güzel olur.

Arzu edilirse renkli pul, taşlı boncuklar ile tunik yakaları dikilerek veya sıcak silikon ile yapıştırılarak süslemeler de yapılabilir. Sıcak silikonun ince kumaşı yakma riski yoktur. Moda evlerinde özellikle gelinliklerin ince duvak tüllerine taşlı boncukları yapıştırmak için sıcak silikon tabancasından yararlanılmaktadır. Bunun için de rahatlıkla en ince kumaşa süsleme aparatları yapıştırırken korkmadan kullanılabilir.

Kolay Dikilebilecek Elbise ve Tunik Modelleri 4.5 5 Unknown Kolay dikilebilecek yazlık elbise ve tunik modelleri patronlu resimli anlatımlı  Yazın çok rahatlıkla giyilmek için, kolay pratik bir şe...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved