Eski Ayakkabıları Yenileme

 


Eski Ayakkabıları Yenileme
Leopar desenli kumaşla eski spor ayakkabıları yenileme

Ayakkabılar zamanla giyilmekten eskirler. Farklı aksesuarlar ile yapılacak elişi çalışmaları sayesinde eskimiş ayakkabılar yeni bir görünüme sahip olabilirler. Süsleme çalışmaları ile ayakkabının aşınmış kötü görünen kısımları kapatılır.


Yeni alınmış bir çift ayakkabı görünüme sahip olurlar. Günümüzde tekrar moda olan leopar kumaşı ile spor ayakkabılara el işi çalışması ile değişik bir görünüme dönüştürülebilir. Ayakkabını eski olan kısımlarının çizimleri bir naylon poşete çizilir. Resimde nasıl yapılacağı gösterilmiştir. 

Naylona çizilen ayakkabının desenleri kesilir. Bu desen kalıplarına göre bir parça leopar desenli kumaşın üzerine konulur. Leopar modelli kumaş şekillere göre kesilir. Eski ayakkabının aşınmış kötü görünen kısımlarına yapışkan sürülerek leopar desenli kumaşlar yapıştırılır.Spor ayakkabılar eski görünümden çıkarak yeni alınmış gibi oldu.
Eski Ayakkabıları Yenileme
Eski Ayakkabıları Yenileme
Eski Ayakkabıları Yenileme

Eski Ayakkabıları Yenileme 4.5 5 Unknown Leopar desenli kumaşla eski spor ayakkabıları yenileme Ayakkabılar zamanla giyilmekten eskirler. Farklı aksesuarlar ile yapılacak elişi ça...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved