Amigurumi Tavşan Yapımı

 


Amigurumi Tavşan Yapımı
Yünden Örgü Oyuncak Amigurumi Tavşan Yapımı

Yumuşacık yün iplikleri örerek çocuklarınıza oyuncak el işi çalışmaları yapabilirsiniz. Kirlendiği zaman çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilme özelliği taşır. 


Kendiniz yünden yaptığınız oyuncaklarda zararlı maddelerde içermez. Güvenle bebeklerin çocukların ellerinde verebilirsiniz.

Ayrıca yünden yapılan oyuncakları ellerinde sıkarak bebeklerin el kaslarıda gelişir.

Üç şişle örülecek olan amigurumi el işi oyuncak örgü tavşan yapımı.

İstenilen renklerde yün ipliklerden seçilerek örülecek olan çorap örme şişleri ile yapılacak bir amigurumi çalışması. 

Üç ilmekle örülmeye başlanıp her sırada bir ilmek artırma yapılacaktır. Yünden tavşan modelinin gövde kısmı bu şekilde örülerek başlanacaktır. Amigurumi elişi tavşanın kulaklarını iki ilmekle başlanacaktır. Her sırada artırmalar yapılacaktır.
Amigurumi Tavşan Yapımı
Artırma örgüde ipi şişe boşa dolayarak fazladan ilmek oluşturma örgü tekniğidir. Başka bir yolu da örerken ilmekler arasından örgüden fazladan ilmek almaktır. Oyuncak tavşanın kulaklarını örmek iki ilmekle başlayıp artırarak on iki ilmeğe çıkartmaktır. Sonra ilmekleri eksilterek iki ilmekle bitirmektir. Amigurumi tavşanın kulaklarını örülmesi de bu şekilde olacaktır. Bacak kısımları dokuz sıra örülecektir. Ayak ve topuklar beş sıra el işi örgü çalışması örülerek yapılacaktır.

Amigurumi Tavşan Yapımı 4.5 5 Unknown Yünden Örgü Oyuncak Amigurumi Tavşan Yapımı Yumuşacık yün iplikleri örerek çocuklarınıza oyuncak el işi çalışmaları yapabilirsiniz. Kirle...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved