Akne ve Sivilceler için Limon

 


Akne ve Sivilceler için Limon
Akne ve sivilceler için limon suyu ve yoğurt 

Yüzde çıkan akne ve sivilceler görünüm ve sağlık olarak çok iyi durumlar değildir.


Özellikle kalıcı iz leke olarak kalırsa bir den fazla kat kremler sürerek izleri kapatmaya çalışılır.

Bunun için de limon suyu ile yapılacak olan bir yüz kremi losyonu tarifi ile ciltlere iyi gelecek krem önerisidir. Limon C vitamini açısından zengin içerikli bir yiyecektir ve içerdiği sitrik asit cilt üzerindeki lekeli kısımların sivilcelerin pul pul dökülmelerine yardımcı olur.

En etkin yardımcı olduğu yüzdeki açılmış gözenekleri küçülterek havadaki tozun açık cilt gözeneklerinden içeri dolmasına ve aknelerin sivilcelerin oluşmasını engeller.Ayrıca cilt beyazlatmaya yarayan etkili madde de içerir.

Gerekli olan malzemeler; taze sıkılmış limon suyu 1 yemek kaşığı kadar olacak, bir kaşık kadar da yoğurt ve biraz su , makyaj temizleme pamuklu toplardan içeren malzemeleri hazırlayıp.
Bir kasenin içine limon suyunu yoğurdu ve biraz suyu karıştırarak kremi hazırlayın. Yüzünüzü temizledikten sonra bir pamuk yardımı ile yüzünüzü silerek bu kremi sürerek bir müddet ciltte kalmasını sağlayın ev sonra yüzünüzü bol suyla yıkayarak durulayın.

Akne ve Sivilceler için Limon 4.5 5 Unknown Akne ve sivilceler için limon suyu ve yoğurt  Yüzde çıkan akne ve sivilceler görünüm ve sağlık olarak çok iyi durumlar değildir. Özell...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved