Sırta Takmalı Peri Kanatları Yapımı

 


Peri Kanatları Yapımı
Çocuklara peri kanadı yapımı - resimli anlatımı

Çocuklarınızın elişi çalışmalarında değişik kostüm hazırlamak için çok uygun bir aksesuar.

Gerekli malzemeler; 
Evinizde bulunan tel elbise askıları, pense, kullanılmayan ince çoraplardan kadın çoraplarından muz çoraplarından olabilir.

Peri kanatlarını çocuğunuzun sırtına takmak için enli lastik renkli sim süslemeleri ve yapıştırıcı gerekli olacak.

İlk işlem peri kanatlarını yapmak için pense yardımı ile plastik elbise askılarını normal şekillerinden düzelterek ve kıvırarak her bir kanat yapmak oval şekilde resimde görüldüğü gibi.

Peri Kanatları Yapımı
Dört tane ayrı ayrı kanatları plastik elbise askılarından yaptıktan sonra bu dört kanadı birbirlerine fazlada kalan askıları düzeltme yaparken pense yardımı ile koparmış olduğunuz plastik telden bir parça alarak bu dört tel kanadı birbirine bağlamak.
Peri Kanatları Yapımı
Bağlanan kanat tellerin her birine ince bayan çoraplarını iki ye keserek her bir kanada bu çorapları geçirmek ve dört tane kanada da geçirdikten sonra kanatların orta bağlama yerinden çorapları birbirine bağlayarak sabitleştirin.
Peri Kanatları Yapımı
Şimdi sıra geldi peri kanatlarını çocuğunuzun sırtına bağlamaya bunun içinde enli lastikleri çocuğunuzun ön bedeninden sararak sırt kısımlarına gelecek şekilde peri kanatlarının her iki yanlarından bağlamak olacak.
Peri Kanatları Yapımı
Bu şekilde lastik bağlanmış peri kanatları elbise giyer gibi lastik boyundan geçerek göğsün alt kısmında yerleştirerek kanatlar düşmeden sırtta durmuş olacak.Kanatları takma işlemi de bittikten sonra her kanadın çevresine yapıştırıcı sürerek elinizdeki renkli simleri bu yapıştırıcı sürdüğünüz yerlere dökmek olacak böylelikle peri kanatlarını da süslemiş olacaksınız.

Sırta Takmalı Peri Kanatları Yapımı 4.5 5 Unknown Çocuklara peri kanadı yapımı - resimli anlatımı Çocuklarınızın elişi çalışmalarında değişik kostüm hazırlamak için çok uygun bir aksesuar...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved