Renkli Kağıtlardan Palmiye Çiçeği Yapımı

 


Palmiye Çİçek Yapımı
Kurdeleden veya renkli kağıtlardan palmiye yapraklı çiçek yapımı

Evet palmiye yapraklı bitkiler palmiyeler evlerin özellikle salon ve eve giriş kısmı hol antreler geniş ise buralarda çok güzel ve hoş dururlar.

Sizde canlı palmiye bitkisi alamıyorsanız enli koyu yeşil yaprak yeşili renginde kurdelelerle kendi eviniz için palmiye yapabilirsiniz ayrıca yapacağınız yaprakların aralarına incilerden yapacağınız çiçek dalları ile de hoş görüntü elde etmiş olursunuz.


Sadece incileri geçirmek için plastikten uzun çiçek sapı gerekli olacak ama bunun da bir alternatifi var; kalın tellere de geçirebilirsiniz, palmiye yapraklarını kurdeleden keserken bu el işi yaprak çalışmasında uzun ince modelde yaprakları keserek palmiye bitkisini oluşturmak ve aralarına serpeceğiniz inci dallarla yapmış olduğunuz bitkiye hareket kazandırmaktır.Bu palmiye yapraklarını el işi kağıtlarından da yapabilirsiniz.
Palmiye Çİçek Yapımı

Renkli Kağıtlardan Palmiye Çiçeği Yapımı 4.5 5 Unknown Kurdeleden veya renkli kağıtlardan palmiye yapraklı çiçek yapımı Evet palmiye yapraklı bitkiler palmiyeler evlerin özellikle salon ve eve ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved