Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

 


Pet Şişelerden Mumluk Yapımı
Pet şişelerden çiçekli mumluk yapımı

Beyaz süt plastikten yapılmış şişeler ya da kullanılıp biten plastik temizlik malzemelerinin konulduğu mat beyaz şişeleri yaprak modelinde keserek çiçekli mumluklar yapabilirsiniz isteğe bağlı olarak da bu mat beyaz mumlukları boyayabilirsiniz de tercih size kalmıştır.

Çiçekli el iş mumluk yapımı çalışmasında ilk adım olarak belli büyüklüklerde küçüklü büyüklü olarak maket bıçağı ile yaprak modelinde şekiller kesilir, bu yapraklar üç bölümden oluşan büyükten küçüğe doğru sıralanarak yapıştırılacaktır.


İlk alt kısma koyacağınız mumun an büyük yapraklarını mumun altına yapıştırarak el işi çalışmasına başlayın.Şimdi geri kalan yaprak parçalarını bu büyük tabak şeklindeki yaprakların iç kısımlarına yapıştırarak çiçekli mumluk el işi çalışmasını yapmış olursunuz.İstenilirse bunlar boyanabilir de, güzel bir dekorasyon süslemesi oldu.
Pet Şişelerden Mumluk Yapımı
Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

Pet Şişelerden Mumluk Yapımı 4.5 5 Unknown Pet şişelerden çiçekli mumluk yapımı Beyaz süt plastikten yapılmış şişeler ya da kullanılıp biten plastik temizlik malzemelerinin konulduğ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved