Kot Pantolonda Çıkmayan Lekelere Süsleme Yapımı

 


Kot Pantolonda Çıkmayan Lekelere Süsleme Yapımı
Kot pantolondaki lekeyi kapatmak için elişi süsleme yapımı

Pantolonlarda özellikle çıkmayan lekeler için kesin çözüm için, eskimiş kullanılmayan bir kot pantolondan parçalar kesin. Lekeli pantolondaki lekenin üzerine kalemle kumaş ekleyeceğiniz kısmı çizin şekil verdirerek çizimi yapın.

Leke, ince uzun bir hat çiziyorsa, şeritler halinde kumaşları kesin, kesilen kumaşların kenarlarını kıvırmanıza gerek yoktur, kot kumaşın atması dikiş yapılan yere kadar olur ve bu atmalar süslemeye ayrı bir hava verir, netice de kot pantolonlarda da iplik atmasını özellikle yapıp süslemeler yapılmaktadır.

Kot kumaş şeritlerinin lekeli olan kısımlara çizdiğiniz çizgilerin üzerinden giderek model motif çalışması yaparak şeritleri iğneleyin ve elde dikin mesela gül şeklinde dalları olan motifler yapabilirsiniz. Bu şekilde küçük bir elişi çalışması ile pantolondaki leke yerleri kapanmış olur.

Kot Pantolonda Çıkmayan Lekelere Süsleme Yapımı 4.5 5 Unknown Kot pantolondaki lekeyi kapatmak için elişi süsleme yapımı Pantolonlarda özellikle çıkmayan lekeler için kesin çözüm için, eskimiş kulla...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved