Kağıttan Çan Çiçekleri Yapımı

 


Kağıttan Çan Çiçekleri Yapımı
Kağıttan sarkıtmalı elişi çan çiçekleri yapımı

Çan çiçekleri görünüş olarak çok güzel, gerçi doğadaki bütün çiçekler güzeldir. Çan çiçekleri, duruş ve görünüş olarak hafif sarkan şekilde olan çiçek türlerindendir.

Renkli kartonlardan yapılacak olan bu el işi çalışması kağıttan dörtlü dilimli şekilde resimde görüldüğü gibi keserek hazırlayın çok miktarda yeşil yaprakları da hazırlayın her zaman için el işi çalışmalarında malzemeleri hazırlamak olmalıdır.


Çan çiçekleri kalın pamuklu ipe geçirerek yaprakların açıklık yerlerini iple beraber yapıştırın, ipin üzerinde çan çiçeklerinin belli aralıklarla durması sağlanmış olur yapıştırıldığı zaman. Elişi çiçeğin yapraklarını da yuvarlak olarak bir kasnağa koyu renk kabloya veya kalın telleri yuvarlayarak oluşturan çelenge yapıştırın çan çiçeklerini yapıştırılan ipleri bu yapraklı çelenge bağlayarak süslemeyi tamamlamış olursunuz.
Kağıttan Çan Çiçekleri Yapımı
Kağıttan Çan Çiçekleri Yapımı
Kağıttan Çan Çiçekleri Yapımı

Kağıttan Çan Çiçekleri Yapımı 4.5 5 Unknown Kağıttan sarkıtmalı elişi çan çiçekleri yapımı Çan çiçekleri görünüş olarak çok güzel, gerçi doğadaki bütün çiçekler güzeldir. Çan çiçek ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved