Kağıttan Hediye Etiketi Yapımı

 


Hediye Etiketi Yapımı
Hediye Kutularına Etiket Yapımı

Mağazalardan satın alınan eşyaların üzerinde yapıştırılmış ya da iple bağlanmış şekilde etiketler bulunur, bu şekilde malın cinsini fiyatını üzerine yazarak tanıtım yaparlar ,sizde armağan ettiğiniz hediye paketinin üzerine sevgi mesajları kutlama mesajları yazmak için etiketler yapabilirsiniz.

Hediye etiketi için gerekli olan malzemeler; karton yapıştırıcı maket bıçağı kalem ve güzel desenli süsleme kağıtlarından ya da evinizde bulunan hediye paketlerinden de olabilir ve kalın ip eğer kalın ip yok ise birkaç ipi birbirine dolayarak da kalın ip elde etmiş olursunuz.

İlk adım olarak kartonun kağıdın üzerine ne şekilde etiket yapmak istiyorsanız ona göre şeklini çizin ve maket bıçağı ile kesin. Karon kesildikten sonra bir süsleme kağıdının üzerine kesmiş olduğunuz kağıdı koyarak altlı üstlü kaplayacak şekilde kesin ve bu süslü desenli kağıdı kesmiş olduğunuz kartona yapıştırarak kaplayın.

Hediye Etiketi Yapımı

Hediye Etiketi Yapımı

Kağıtlar kuruduktan sonra kalın ipi etikete takmak için bir delik açın ve ipi bu delikten geçirerek istediğiniz hediye paketinin süsleme yapılan ipine bağlayın ve üzerine kutlama içerikli sevgi mesajları yazmayı unutmayın.

Kağıttan Hediye Etiketi Yapımı 4.5 5 Unknown Hediye Kutularına Etiket Yapımı Mağazalardan satın alınan eşyaların üzerinde yapıştırılmış ya da iple bağlanmış şekilde etiketler bulu...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved