Kağıt Tabaktan Yengeç Yapımı

 


Kağıt Tabaktan Yengeç Yapımı
Kağıt tabak ve mandallardan elişi oyuncak yengeç yapımı

Hoş güzel görünümlü bir elişi oyuncak yengeç el işi çalışması ve yapımı da çok kolay ana okuluna giden çocuklarınız için yaratıcı eğlendirici ve öğretici bir öğrenip eğleneceği bir oyuncak yapımı olacak.


Yapılışı

Bir adet kağıt tabak ve kırmızı yada farklı renklerde de olabilir kağıtlar bu kağıtları defter kağıtları da olabilir makas ve yapıştırıcı ve yengeci boyamak için evde hazır elinizin altında bulunan boyalardan yapma oyuncak gözlerden ve çamaşır mandallarından gerekli olacak.


Ön ayaklarını da çamaşır mandallarını takarak tamamlamış olursunuz. İlk olarak el işi oyuncak yengecin ayaklarını kağıtları keserek ve bir katlama yapıp ayakların kırılmalı olmasını sağlayarak tabağın kenarlarına yapıştırın, şimdi sıra geldi ayakları yapıştırdıktan sonra oyuncak yengeci boyamaya boyadıktan sonra boyanın kurumasını bekleyin ve oyuncak gözleri de yapıştırarak takın.

Kağıt Tabaktan Yengeç Yapımı 4.5 5 Unknown Kağıt tabak ve mandallardan elişi oyuncak yengeç yapımı Hoş güzel görünümlü bir elişi oyuncak yengeç el işi çalışması ve yapımı da çok ko...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved