Işıltılı Bilezik Yapımı

 


Işıltılı Bilezik Yapımı
Swarovski taşlar ile ışıltılı elişi bilezik yapımı

Kendiniz birkaç çeşit malzeme ile ışıltılı bileziklerden yapabilirsiniz. Metre olarak satılan şeritli swarosvki (sahte elmas) taşlardan bileğinizin ölçüsünde alın. 


Mumlu ip yapay elmas taşların her iki yanlarına konulacak şekilde ve simli metalik renginde ip, bileklik kilit aparatı, makas, karga burun kilit aparatlarını sıkıştırmak için gerekli olacak.

İki yan kenarlara konulacak mumlu iplerin arasına swarosvki taşlı şerit konularak baş tarafa bileklik kilit aparatlarından bir parçası takılır ve karga burun ile sıkıştırılır. Kilit takıldıktan sonra bilekliğin baş kısmı sabit bir şekilde bir yere sıkıştırılarak yaldızlı iple mumlu ip ve swarosvki taşlı üçlemeden oluşmuş bileklik sarılır. Bu şekilde bileğinizde 2 ve 3 katlı olacak şekilde bilekliği yaptıktan sonra son uca da kilit aparatının son parçasını da takarak bileklik yapımı tamamlanmış olur.
Işıltılı Bilezik Yapımı
Işıltılı Bilezik Yapımı

Işıltılı Bilezik Yapımı 4.5 5 Unknown Swarovski taşlar ile ışıltılı elişi bilezik yapımı Kendiniz birkaç çeşit malzeme ile ışıltılı bileziklerden yapabilirsiniz. Metre olarak s...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved