Dikiş Makinesi İçin Eşya Koyma Aparatı Yapımı

 


Dikiş Makinesine Malzemeler için Torba yapımı
Dikiş makinesinde iğne iplik makas için pratik çözümler

Dikiş çoğu kişinin elinden gelen zevkle yapılan kişilerin giysi ihtiyaçlarını karşılamaktan tutun dikmek ile ilgili her türlü dekorasyon işlerini halledilebildiği bir kullanılışlı makinedir bir evin olmazsa olmazlarındandır.

Bir dikiş yapılırken elinizin altında bütün malzemelerinizin olmasını istersiniz, kolaylıkla ipliği kesmek için makas, dikiş dikerken kumaştaki iğneleri koyacağınız iğnelikte tutunda farklı renkte iplik değiştirmek için değişik ipliklerin ve makaraların elinizin altında ulaşabileceğiniz bir yerlerde olmasını istersiniz kolaylık bakımından ama dikiş makinelerinin masasına bakıldığı zaman bu kadar eşyayı koyacak yer olmaz alan masanın üzerindeki alan dardır.


Şimdi kumaş ve elyaftan ve tabii ki de dikiş makinesinde dikilecek şekilde bir el işi dikiş çalışması yapalım.

Yukarıda saymış olduğumuz bütün malzemeleri koyacak bir dikiş makinesine malzemeleri koymak için askılık yapalım.yapılacak bu el işi çalışmasında dikiş dikerken elinizin altında size gerekli olan bütün malzemeyi düzgünce koyacağınız derli toplu bir şekilde dikiş yapabileceğiniz bir aparat yapalım.
Dikiş makinesi aparatını yapmaya başlarken ilk önce çiçek şekilden iğnelik el işi çalışmasından başlayın. Bunu bitirdikten sonra ucundan sarkmalı bir kumaş şeritle ağzı lastikli bir torba da yapın.Bu şekilde dikiş malzemelerinizi koyarak derli toplu ortalık dağılmadan dikişinizi yapabilirsiniz.

Dikiş Makinesi İçin Eşya Koyma Aparatı Yapımı 4.5 5 Unknown Dikiş makinesinde iğne iplik makas için pratik çözümler Dikiş çoğu kişinin elinden gelen zevkle yapılan kişilerin giysi ihtiyaçlarını kar...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved