Çok Gözlü Takı Torbası Yapımı

 


Çok Gözlü Takı Taorbası Yapımı
Yolculukta takıları koymak için makyaj torbası yapımı

Yolculuğa çıktığınız zaman yanınızda takılarınızdan fazla miktarda götürecekseniz takılarınızı bir kutuya koymanız hepsini bir yerde olması yolculuk esnasında birbirlerine sürtünmelerinden dolayı boyalarında dökülmeler takının duruşunda modelinde bozulmalar meydana gelebilir. Eğer birkaç çeşit takı yanınızda götürecekseniz hepsini ayrı kutulara koymak da seyahat esnasında zor olacağından kumaşlardan çok gözlü her bir takınızı ayrı gözlere koyabileceğiniz bir takı torbası yapabilirsiniz.


Çok gözlü takı bohçasının yapımı; Yuvarlak olarak büyüklüğüne siz karar vereceğiniz şekilde kumaş kesin, bu kesmiş olduğunuz büyük boy yuvarlak kumaş takı bohçasının ana gövde kumaşı olacak.

Şimdi yuvarlak bohçanın iç kısmına küçük bir yuvarlak iki katlı olacak şekilde kumaş parçası dikin ama dikim kaç tane göz istiyorsanız ona göre olacak mesela dört tane göz istiyorsanız + şeklinde dikerek her bir dikiş aralığına küpelerinizi koyabilirsiniz.

Küçük yuvarlağı diktikten sonra bir üst kısmına kumaştan şerit dikerek bu şeridinde belli aralıklarla dikim yapılarak askılık olarak takılarınızı buralara takabilirsiniz.
Son olarak makyaj torbasını büzmek için en ucuna büzgü yapmak için kumaştan şerit geçirerek çalışma tamamlanır.
Çok Gözlü Takı Torbası Yapımı
Çok Gözlü Takı Torbası Yapımı
Çok Gözlü Takı Torbası Yapımı

Çok Gözlü Takı Torbası Yapımı 4.5 5 Unknown Yolculukta takıları koymak için makyaj torbası yapımı Yolculuğa çıktığınız zaman yanınızda takılarınızdan fazla miktarda götürecekseniz ta...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved