Bilezikleri Desenli Boyama

 


Bilezikleri Desenli  Boyama
Boyalı bilezik yapma

Tahta takılardan başka metalden yapılmış bileziklerde boyanabilir. Akrilik boyaların yardımı ile takıda  desen çalışmalarını siz kendiniz boyayarak değiştirebilirsiniz.


Akrilik  sprey yağlı boyalarla  el işi çalışma yapılabilir. Sprey yağlı boya  sprey akrilik boya kullanırken tek renk alt zemin boyarken sprey boya sıkarak boyanabilir. Alt zemin boyandıktan sonra kuruması beklenir, üstüne desen çalışması yapılır.

Bilezik de desen çalışması yapılırken şekilleri boyama yaparken  sprey boya ilk önce boya tüpünün kapağının içine sıkılarak resim boyama fırçası ile boyanır. İnce uçlu fırça olması uygun olur. Desenler ince zarif şekilde yapılmış olur. Bileziklere d
esen el işi çalışmalarında boyama yapılırken düzgün bir şekilde boyamanın bir başka tekniği  yapışkan bantlarla bileziği bant yapıştırmaktır. Bu bantlara yapılacak şekli kesmek model  bantta belli olacak ve içini boyayacaksınız.
Bilezikleri Desenli  Boyama
Bilezikleri Desenli  Boyama

Bilezikleri Desenli Boyama 4.5 5 Unknown Boyalı bilezik yapma Tahta takılardan başka metalden yapılmış bilezik lerde boyanabilir. Akrilik boyaların yardımı ile takıda  desen çalı...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved