Bebekler için Hediye Paketi Yapımı

 


Bebek Bezleri İçin Hediye Paketi Yapımı
Bebek bezleri için salyangoz hediye paketi yapımı

Bebekler doğdu dünyaya hoş geldiler, ve onların da kendilerine özel ihtiyaç eşyaları v.s oluşmaya başladı, zıbınlarından tutun da bebek giysilerine patiklerine hatta bebek bezlerine kadar..

Bebek eşyalarının kendi has renkleri stilleri modaları var, bir misafirliğe giderken veya eviniz de misafir ağırlarken bebeğinizin bezlerinin ortalarda olması ve gelişi güzel şekilde dağınık durması hiç hoş bir görüntü olmaz, hem sizin göz zevkinizin bozulmasına hem de misafirlerin göz zevklerinin bozulmalarına neden olurlar.


Bebek bezleri için şık hediye paketi yapalım, şekil şablonu verilmiştir buna göre renkli kartonlardan keserek iç kısmına her iki tarafına küçük delikler delerek lastik bağlayın, bu lastiğin iç tarafına bebeğin bezleri konulacak lastik bezlerin kaymasını önler, ve çanta gibi bez hediye paketini kapatıp göze güzel görünen göz zevkini bozmayan bir hediye şeklinde paket yapmış olursunuz. Bu şekilde bebeği olan arkadaşlarınıza da içine bez koyarak yapılmış hediye paketleri de armağan edebilirsiniz.
Bebek Bezleri İçin Hediye Paketi Yapımı

Bebekler için Hediye Paketi Yapımı 4.5 5 Unknown Bebek bezleri için salyangoz hediye paketi yapımı Bebekler doğdu dünyaya hoş geldiler, ve onların da kendilerine özel ihtiyaç eşyaları v.s...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved