Pamuklu İpten Makyaj Pedi Örme

 


Tığ İle Makyaj Pedi Örmek
Tığ işi Örgü Makyaj Temizleme Pedi Yapımı

Marketlerde eczanelerde satılan makyaj pedlerini kullanılıp atılıyor netice itibari ile pamuktan yapılmış bir kullanımlık pedler ama siz evinizde tığ ile makyaj pedi örebilirsiniz uzun zaman kullanabileceğiniz tek kullanımlık olmayan kirlendiğinde elde ılık suyla yıkayıp temizleyerek ip sertleşene kadar defalarca kullanabileceğiniz pedler örebilirsiniz.

Yumuşak iplerden pamuk veya yün olmalıdır, orlon iplerden kullanmayın cildi tahriş edebilir özellikle göz makyajını silerken deri daha hassas olduğundan dolayı bu tür sabun bezi yapılan iplerden makyaj pedi örmede kullanılmaması iyi olur.


Tığ ile örülecek küçük yuvarlak pon pon şeklinde şirin mi şirin makyaj pedleri örelim. Tığa ipi dolayarak 6 tane zincir çekerek bu zincirleri tığa boş ip dolayarak birleştirin.Her zincir de 3 zincir çekilerek dolgu şeklinde örülecektir. Bu şekilde üst üste dönmeli olarak 2 sıra işlenerek ip zincir çekilerek birbirinin arasından geçirilip bağlanır ve kopartılır.
Tığ işi Örgü Makyaj Pedi
Tığ işi Örgü Makyaj Pedi
Tığ işi Örgü Makyaj Pedi

Pamuklu İpten Makyaj Pedi Örme 4.5 5 Unknown Tığ işi Örgü  Makyaj Temizleme Pedi Yapımı Marketlerde eczanelerde satılan makyaj pedlerini kullanılıp atılıyor netice itibari ile pamukt...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved