Pipetten Yaldızlı Kolye Yapımı

 


Pipetten Yaldızlı Kolye-Bilezik Yapımı
Pipetten Yaldızlı Kolye ve Bileklik Yapımı

İçecek içtiğimiz pipetlerden de kolye veya bilezik olur mu demeyin.


Gerekli Malzemeler: Pipet, sprey yaldızlı boya bu yaldız boya ister altın renginde ister gümüş renginde olabilir. Şayet sprey boya bulamazsanız simli yaldızlı ojelerden de olur.

Renkli üçgen kağıtlar. Bu kağıtları kitapçı ve kırtasiyecilerde bulabilirsiniz. Ya da siz kendiniz evde ojeyle kağıtları üçgen kesip de yapabilirsiniz.

Yapıştırıcı olarak; ister silikon yapıştırıcı, isterseniz Japon yapıştırıcısı da olabilir.

Makas, kolye için zincir ve kilit aparatı. Bileklik veya bilezik yapmak isterseniz gene zincir ve kilit aparatı.

Pipetten Yaldızlı Kolye-Bilezik Yapımı
Yapılışı: Pipetlerinizi üçgen şeklinde kıvırarak şekil verin ve uçlarını yapıştırın, üçgen olarak.Ve sprey boya ile yaldıza boyayarak kurumalarını bekleyin. 

Pipetleri üçgen olarak hazırladıktan sonra içlerini dolduracak ölçüde üçgen değişik renklerde kağıtları hazırlayın yukarıda anlattığım şekilde. Pipetler kuruduktan sonra bu renkli üçgenleri bu pipetlerin arka kısımlarından yapıştırın. Yani yapıştırma ön taraftan gözükmesin.

Son olarak bilezik veya kolye ya da her ikisini de takım olarak kullanabilirsiniz zincirleri ve kilit aparatlarını takın.


Pipetten Yaldızlı Kolye Yapımı 4.5 5 Unknown Pipetten Yaldızlı Kolye ve Bileklik Yapımı İçecek içtiğimiz pipetlerden de kolye veya bilezik olur mu demeyin. Gerekli Malzemeler:  P...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved