Kalın İnci Kolye Yapımı

 


Kalın İnci Kolye Yapımı
Kurdeleye bağlı çok miktarda kalın olacak şekilde inci kolye yapımı

İnci boncukları takıcılarda veya boncuk satan dükkanlarda iplere dizili şekilde genellikle satılırlar, çokça almak isteyenler için boncuklar bu şekilde iplere dizilmiş bir halde sıralı olarak satıldıklarını görmüşsünüzdür.

Bu şekilde çok sıralı incileri alın ve hiç sırasını bozmadan kalın inci kolye gerdanlık yapın. Kolyenin kalın şekilde olanlarına gerdanlık denir.


Bu iplere dizili incileri ilk önce birbirine bağlayarak tek ipe indirin ve seçeceğiniz bir kurdele ile kurdelenin eni parmak kalınlığını geçmesin, bu kurdeleye incileri bağlayın her iki kenarları güzel bir fiyonk yaparak bağlamayı bitirin.
Kalın İnci Kolye Yapımı
Ve incilerin arasına kristal taşlardan ekleyeceğiniz bir süs kolye ucu olabilir veya broş yaka iğnesini incilerin iplerinden birine takarak incili kristal taşlı kolye gerdanlığın yapımını bitirin. İnci kolyeyi boynunuza takarken kurdeleyi fiyonk yaparak takacaksınız.

Kalın İnci Kolye Yapımı 4.5 5 Unknown Kurdeleye bağlı çok miktarda kalın olacak şekilde inci kolye yapımı İnci boncukları takıcılarda veya boncuk satan dükkanlarda iplere dizil...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved