Dantelle Sandalye Boyama

 


Dantelle Desenli Sandalye Boyama

Kullanmadığınız bir dantel modeli ile yapabilir yada kıyamam o kadar emek vermişim danteli işlemişim şimdi bir boyayla araya gider diyorsanız dantel modelli hazır ucuz naylondan perdeler ve kumaşlar var. Metreleri çok pahalı değil onlarla da bu süsleme işlemini yapabilirsiniz.

Yeniden farklı renk ve desen de eşyalarınızı mobilyalarınızı elde edip geri kazanıyorsunuz. Bunların yanında boyayarak kullanılmış bir kumaşın lafı bile olmaz.

İlk olarak sandalyeyi tahta olduğu için kalın numara zımpara kağıdı ile zımparalayın.

Bu zımpara kağıtları bazı kırtasiyeciler de ve hobi mağazalarında rahatlıkla bulunur. Mobilyayı zımparalama işlemi bittikten sonra ilk danteli sandalye de hangi kısımlarda deseninin çıkmasını istiyorsanız bu bölüme koyarak beyaz yağlı boya sprey boyayı sıkarak boyayın 

Resimde dantel süslemeler arkaya yaslanma yerine ve oturulacak yere yapılmış. Nerelere yapmak istiyorsanız danteli koyarak boyayı püskürtün işlem bu kadar basit. Son olarak, mat veya parlak cilalı sprey boya ile komple sandalyeyi vernikleyin. Bu vernikleme için de sprey verniklerden kullanabilirsiniz.

Dantelle Sandalye Boyama 4.5 5 Unknown Dantelle Desenli Sandalye Boyama Kullanmadığınız bir dantel modeli ile yapabilir yada kıyamam o kadar emek vermişim danteli işlemişim ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved