Avize Taşlarından Kurdeleli Kolye Yapımı

 


Avize Taşlarından Kurdeleli Kolye Yapımı
Evinizdeki kristal avize taşlarından veya cam olan avize taşlarından da olabilir, kendinize elişi kolye yapabilirsiniz.

İstediğiniz sevdiğiniz bir renkteki kurdele ile avize taşlarını da ekleyerek farklı bir model de kolyenizi yapabilirsiniz.

Bu avize taşlarını nereden bulacağım diyorsanız; büyük elektrik malzemesi satan mağazalar var ayrıca avize de satıyorlar.


Bu tarz mağaza veya dükkanlarda avize taşlarını da tane ile satıyorlar buralardan tedarik etmeniz mümkündür. Bazı takı satan dükkanlara da cam olan avize taşlarından satılmaktadır. Küçük boylarından lazım olacak ve enli kurdele makas ve taşları kurdelelere takmak için tel.

Bazen küçük avize taşlarını zincirlerle birbirine takılı halde de satıyorlar bu şekilde olursa daha da iyi olur.

Kolyenin uzunluğuna göre kurdeleyi kesin. Kolyenizi boynunuza fiyonk yaparak bağlayacaksınız ve boynunuzun arkasında kurdele uzun ipleri ile sarkık duracak tabii isterseniz ama kısa fiyonk da yapabilirsiniz.

Uzun kurdeleyi kestikten sonra kısa boylarda kurdeleler de keserek hazırlayın.

Zincir ve tellerle birbirine bağlı avize taşlarını ya da kristal cam taşlarda olabilir kurdeleye her iki tarafından bağlayın. Her taşın arasına bu kısa kesmiş olduğunuz kurdeleleri bağlayın.İşte size farklı avize taşlarından ya da cam kristal taşlardan da olabilir kolye…
Avize Taşlarından Kurdeleli Kolye Yapımı
Avize Taşlarından Kurdeleli Kolye Yapımı
Avize Taşlarından Kurdeleli Kolye Yapımı

Avize Taşlarından Kurdeleli Kolye Yapımı 4.5 5 Unknown Evinizdeki kristal avize taşlarından veya cam olan avize taşlarından da olabilir, kendinize elişi kolye yapabilirsiniz. İstediğiniz sevdi...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved