Anahtarlara Başlık Yapımı

 


Anahtarlara Başlık Yapımı
Anahtarlara Kağıttan Elişi Başlık Yapımı

Çok acele bir işimiz olduğunda veya acil eve ofise girmek için  kapıyı açmaya çalışırken anahtarlıktaki bir sürü anahtarı teker teker deneriz.

Her anahtarın başına  tutma yerine bir başlık yapılırsa  ve üzerine hangi kapının anahtarı olduğunu belirtecek şekilde harf veya işaret konulduğu zaman anahtarlık karışıklığı ortadan kalkmış olur.

Gerekli malzemeler: Kalın kağıt ya da keçe kumaş tabi bunlar anahtarlığın  sayınıza göre farklı renklerde olmasına özen gösterin. Makas, kalem ve yapıştırıcı
Anahtarlara Başlık Yapımı
Yapılışı: Anahtarı, kağıdın veya keçenin üzerine koyarak kenarlarından çizin. Ölçüsünü alın ve 2 kat kesin, kenarlardan biraz boşluk bırakarak uygulayın.

Kesilen 2 tane kağıdı ya da keçeyi anahtarın tutma yerlerine  her iki tarafına yapıştırarak işlemi bitirin. Böylelikle her anahtarın başlık rengi farklı olacak. Kolaylıkla kapılara hangi anahtarların  uygun olduğunu anlayacaksınız.


Anahtarlara Başlık Yapımı 4.5 5 Unknown Anahtarlara Kağıttan Elişi Başlık Yapımı Çok acele bir işimiz olduğunda veya acil eve ofise girmek için  kapıyı açmaya çalışırken anahta...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved