Yüzdeki Tüylere Kesin Çözüm

 


Yüzünüzdeki ayva tüylerini yok etmek için bir sürü öneriler verilir. Epilasyondan tutunda ağdayla almaya kadar ki ağdayla yüzdeki tüyleri almak çok sakıncalıdır.

Bir kere ağda özellikle sıcak ağda cildinizi yakar. Sir ağdalar da aynı şekilde dudak üstü kıllarını aldırmak için yaptırılan ağdalar dudağınızın üstündeki tüyleri almaya yarıyor ama dudağınızın üstündeki deriyi de yakıyor zamanla. Nedeni ise ağdayı sıcak olarak koymaktan ileri geliyor.

Yapıştırma ağdalar ile tüyleri almakta deriyi sündürüyor. Zamanla sarkmasına neden oluyor. 

En güzel çözüm yan etkisi olamayacak şekilde doğal yollardan yapılan uygulamalardır. Limon ve tuz harika çözümler yaratır.  1 tane 
limonu sıkın ve bunu 1 çay kaşığı tuz ile karıştırın. Bunu yüzünüzün her tarafına gözleriniz hariç sürün. Her sabah ve akşam bunu uygulayarak yüzünüzdeki tüylerin köklerinin kurumasına yanmasını sağlayacaksınız. Burada tüylerin kökü yanıyor ve bir ay kadar bu karışımı uyguladıktan sonra yüzünüzde ayva tüylerine son vereceksiniz.

Yüzdeki Tüylere Kesin Çözüm 4.5 5 Unknown Yüzünüzdeki ayva tüylerini yok etmek için bir sürü öneriler verilir. Epilasyondan tutunda ağdayla almaya kadar ki ağdayla yüzdeki tüyleri al...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved