Turkuaz-Mercan Taşlı Kolye Yapım

 


Turkuaz-Mercan Taşlı Kolye Yapımı
Turkuaz-Mercan Taşlı Kolay Kolye Yapım

Turkuaz taşı; enerjiyi, huzuru, bütünlüğü arttırır ve kişisel ifadeyi kolaylaştırır. Negatif enerjiyi absorde eder.

Mercan taşı, Aile içinde ve arkadaşlar arasında saygınlığın güçlendirilmesine yardımcı olur. Atılacak adımlarda bilinçli ve kararlı olmayı, olumsuz yargılamalara karşı güçlü olmayı sağlar.

Şimdi turkuaz ve mercan doğal taşlarla kolye yapalım. Görüntüsü güzel ve şifa verici taşlarla şık bir kolye yapalım.

Gerekli malzemeler; mercan ve turkuaz taşları, sarı metal süs aksesuarları, kırmızı ve lacivert paraşüt ipi veya deri ipler, kolye kilit aparatları, takı yapımında kullanılan tel çiviler, yuvarlak metal halkalar ve karga burun.

İlk adım; tel çivilere sıra ile turkuaz ve mercan taşları geçirin. Bu tarif dıştaki kolye için lacivert ipli kolyeyi yapıyoruz.doğal taşları geçirdiğiniz tellerin her iki ucuna sarı metal süs aksesuarlarını yuvarlak metal halkalar yardımı ile takın iki tane süs aksesuarını taktıktan sonra lacivert ipi iki kat olarak metal yuvarlak halkalara düğümler atarak kolyenizin büyük bir kısmını bitiriyorsunuz. Son olarak kilit aparatlarını da takarak kolyeniz hazır hale gelecek.

İç taraftaki kolyenin yapımı da aynı lacivert deri ipli kolyenin yapımı gibidir. Tek fark metal süs aparatlar konulmamıştır ve ipin rengini kırmızı olarak tercih edilmiştir.


Turkuaz-Mercan Taşlı Kolye Yapım 4.5 5 Unknown Turkuaz-Mercan Taşlı Kolay Kolye Yapım Turkuaz taşı; enerjiyi, huzuru, bütünlüğü arttırır ve kişisel ifadeyi kolaylaştırır. Negatif ener...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved