Tablodan Makyajlık Yapımı

 


Resim Tablosundan Makyaj Malzemeleriniz için Ev Aparatı

Kullanmadığınız büyük veya orta boy resim tablosunu geri dönüşümle ve üzerinde biraz çalışmayla başka farklı amaçlar için kullanmak mümkün.

Şimdi eski kullanmadığınız resim tablosunu elden geçirin. Çerçeveyi zımpara kağıdı ile zımparalayarak ince zımpara kağıdı olsun eski boyayı zımparalayıp temizledikten sonra akrilik boya ile veya sprey boya ile boyayın. Çerçevenin içinin kağıdını değiştirin, küçük yuvarlak mıknatıslardan alın bu mıknatısları makyaj malzemelerinizin sayısı kadar bu sayının 2 katı alacaksınız. Yarısını çerçeveye metal yapıştırıcı ile yapıştıracaksınız. diğer yarısını da makyaj eşyalarınızın arkasına yapıştıracaksınız.
Tablodan Makyajlık Yapımı

Tablodan Makyaj Malzemeleri için Aparat
Göz kalemleri, rimeller, allık ve fırçalar içinse, bunları koyduğunuz kavanozlara mıknatısları yapıştırın. 2 veya 2 tane olacak kavanozlara yapıştırdığınız mıknatıslar bu şekilde bütün mıknatısları yapıştırdıktan sonra makyaj malzemelerinizi resim tablosuna yapıştırın. Böylelikle çekmecelerinizde makyaj malzemelerinin yapmış olduğu kalabalıkta ortadan kalkmış olur.

Tablodan Makyajlık Yapımı 4.5 5 Unknown Resim Tablosundan Makyaj Malzemeleriniz için Ev Aparatı Kullanmadığınız büyük veya orta boy resim tablosu nu geri dönüşümle ve üzerinde ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved