Swarovski Taştan Zincirli Kolye Yapımı

 


Swarovski Taştan Zincirli Kolye Yapımı
Swarovski Taştan Zincirli Elişi Kolye Yapımı - Resimli Anlatım

Swarovski taşların da yeri apayrı çok da pahalı değil.Zincirli kolyenizi yaptığınız zaman herkes haran kalacak bundan emin olabilirsiniz.

Gerekli malzemeler; değişik şekillerde swarovski taşlar, açık renk keçe kumaş (bu kumaşı taşları üzerine yapıştırma da kullanacaksınız), yapıştırıcı kalın kararmayan altın renginde zincir, 
cımbız taşları yapıştırmak için kullanılacak elinize yapıştırıcı bulaşmaması açısından, yuvarlak metal takı yapımında kullanılan halkalar zincir uzun olacağından dolayı kilit aparatına gerek yok.

Kolyenin Yapılışı: Keçenin üzerine ilk işlem olarak artı + şeklinde taşları yapıştırın. Bu artı şeklinde yapıştırdığınız taşların etrafına taşları yapıştırarak taşlı kolyenin şeklini elde edeceğiz.
Taşları yapıştırmaya devam ederek şekli büyütüyoruz.
Swarovski Taştan Zincirli Kolye Yapımı
Taşların hepsini şekilli olarak resme bakarak yapıştırdıktan sonra tam ortaya metal süslemeyi yapıştıracaksınız. Tabii bu sizin isteğinize bağlı istemezseniz ortaya metal süs aparatını yapıştırmayabilirsiniz.
Şimdi sıra geldi taşları yapıştırdığınız keçe kumaşı taşlı motifin kenarlarından muntazam şekilde kesmeye kesimi bitirdikten sonra keçenin üst kenar kısımlarından delerek yuvarlak metal halkaları takın ve bu halkalara kolyenizin zincirini takın.

Swarovski Taştan Zincirli Kolye Yapımı
İşte zincirli uzun taşlı kolyeniz hazır.
Swarovski Taştan Zincirli Kolye

Swarovski Taştan Zincirli Kolye Yapımı 4.5 5 Unknown Swarovski Taştan Zincirli Elişi Kolye Yapımı - Resimli Anlatım Swarovski taşların da yeri apayrı çok da pahalı değil.Zincirli kolyenizi ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved