Süet Kolye Yapımı

 


Süet Kolye Yapımı
Kolay Bir Süet Kolye Yapımı - Resimli Anlatım

Şimdiye kadar gördüğünüz süet kolye modellerinden çok farklı bir model sizlere vereceğiz. Hem takı olarak kullanılabilen hem de uzun etol şeklinde kullanılabilen bir model Yapımı gayet kolay ve masrafsız. İstediğiniz renkte yapabilirsiniz.

Malzemeler : 1 metre uzunluğunda pamuktan yapılmış iplik kalın olacak. Takı satan dükkanlarda halat diye ismi geçer. Veya uzun kalın bot çizme bağcık ipliklerinden de olabilir. Zevkinize göre tahta veya metal boncuklar, 2 parça 10 x 20 ölçülerde süet parçalar, makas ve silikon tabancası. Aşağıdaki resimlerde malzemeler gösterilmiştir.
Süet Kolye Yapımı


Yapılışı: Önce 2. resimde gördüğünüz şekilde süet kumaş parçalarının uçlarını eşit aralıklarla makasla kesin. Süet kumaşlar hazır oldu.
                                                                                                                                                              
3.Resim : Uzun ipin uçlarına sırayla metal ve tahta boncukları dizelim. Her iki ipin ucuna 3.Resimde gördüğünüz biçimde ipin uçlarını süet kumaş parçalarının içine koyarak kıvırarak yuvarlayalım ve 4. resimdeki gibi silikon tabancasıyla yapıştıralım. Sonra boncukların aralarına silikon sürerek boncukları yapıştırın ve kuruduktan sonra kolye hazır olacak.
Süet Kolye Yapımı
Süet Kolye Yapımı

Süet Kolye Yapımı 4.5 5 Unknown Kolay Bir Süet Kolye Yapımı - Resimli Anlatım Şimdiye kadar gördüğünüz süet kolye modellerinden çok farklı bir model sizlere vereceğiz. ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved