Metal Halkalarla Örgü Bilezik Yapımı

 


Metal Bilezik Yapımı
Metal Halkalarla Elişi Örgü Bilezik Yapımı

Metal halkalarla örgü bileklik yapımı değişik farklı bir uygulamadır. Her zaman için örgü denildiği zaman saç örgüsü, iplerden yapılan örgü veya sepet örgüsü gibi yumuşak dokulu maddelerden yapılan örgüler aklımıza gelir.

Şimdi size sunacağım çalışma tamamen değişik  bir madde olan metalden yapılmış yuvarlak bilezik yapımında kullanılan aparatlardan meydana gelmiştir.

Metal örgülü bilezik yapımı için gerekli malzemeler; 
Enli çivili takı kilidi, bol miktarda küçük metal halkalar ve bunların ortasına gelecek olan büyük metal halkalardan alacaksınız.

Bu büyük metal halkaları göz kararı bileğinizin kalınlığına göre siz hesap edip alacaksınız. Tahminen orta boy yuvarlak olanlarından alırsanız 10 tane kadar yeterli olur. Tavsiyem metal örgü bileziğin yanlarına takılacak küçük yuvarlak metal halkalardan çok büyük olmamaları doğrultusundadır.

Metal halkalı örgü bileziğin yapımına başlarken ilk metalleri kilit aparatına takarak başlayacaksınız. Yani halkaları örmeye kilitten başlayacaksınız.


Metal Halkalarla Örgü Bilezik Yapımı 4.5 5 Unknown Metal Halkalarla Elişi Örgü Bilezik Yapımı Metal halkalarla örgü bileklik yapımı değişik farklı bir uygulamadır. Her zaman için örgü de...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved