Kapatıcı Seçmenin Püf Noktaları

 


Kapatıcı Seçmenin Püf Noktaları
Göz Altındaki Morlukları Kapatmada kapatıcı Seçmenin Püf Noktaları ve Önemli Bilgiler

Çoğu kadınların en şikayetçi olduğu konu göz altlarındaki morluklardır. Geceleri uykusuz kalmalar, kansızlık ve mutsuzluk gibi hallerden dolayı morluklar oluşabilir. 
Göz altınızdaki morlukları kapatıcı ile gizleyebilirsiniz ve göz altı kapatıcısı kullanılmadan yapılan bir makyaj eksik makyaj olarak tabir edilir. 

Göz altlarındaki deri yüzün diğer taraflarındaki deriye göre incedir. Renk değişimi olması normaldir. Göz altı kapatıcısı makyajın demirbaşlarından biridir.

Göz altındaki renk cildimize göre bir iki ton daha koyudur. Cilt renginizle aynı veya bir ton açık kapatıcı kullanmanız gerekir. Böylelikle göz altlarındaki morlukları yok ederek yorgun görünmeyi önlemiş olursunuz. 

Göz altı kapatıcıları'nın en büyük sırrı yüze aydınlık ve ışık vermelidir. Çoğu kişilerin düştüğü hataya düşmeyin. Birçok kadın göz altı kapatıcısı yerine göz farı kullanır. Özellikle beyaz göz farı kullanımını denemeyin. Çünkü göz farları yapıları gereği göz üstüne sürüldüğünden yapılarındaki içeren madde göz altındaki hassas deriye zarar verir. Göz altınızdaki deriyi kurutur. İşte bu yüzden hafif formüllü ince katmanlı göz altı kapatıcıları tercih edilip sürülmelidir.


Yüzünüzün göz altı kısmında yara izi veya sivilce, çıban gibi hassasiyet gösteren yapılar varsa seçeceğiniz göz altı kapatıcısı'nın vitamin değerinin yüksek olması gerekir.Göz altı hassasiyetiniz varsa ince tabakalı kapatıcılar seçin.

Gözaltı kapatıcısının renk seçiminde en uygun test kolunuzdaki tendir. Uzmanlar kolunuzun iç kısmına sürerek deneyeceğiniz göz altı kapatıcısının rengini seçmede kolaylık sağlayacağını belirtiyorlar.

Gözünüzün altındaki morluklar için şeftali tonlarında göz altı kapatıcıları uygundur. Sivilce veya yara varsa seçeceğiniz renk, bunları kapatmak için sarı tonlarını seçin.
Kapatıcı Seçmenin Püf Noktaları 4.5 5 Unknown Göz Altındaki Morlukları Kapatmada kapatıcı Seçmenin Püf Noktaları ve Önemli Bilgiler Çoğu kadınların en şikayetçi olduğu konu göz altlar...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved