Kahverengi Akik Taşı ile Deri Bileklik Yapımı

 


Kahverengi Akik Taşı ile Deri Bileklik Yapımı
Akik taşı ve çift renkli yapay deri veya mumlu ip ile elişi bileklik yapımı

Akik taşı sizi negatif enerjilerden koruduğu gibi enerji düşüklüğünüz de size canlılık verir.

Akik taşını enerji şarjı yapacağınız zaman; güneşe koyarak ışınların almasını sağlayın böylelikle fazla kullanımdan dolayı sizin olumsuz enerjinizi çektiğinden dolayı taştaki enerjiyi nötr yaparak temizlenmiş bir şekilde tekrar kullanırsınız.


Gerekli Malzemeler: çift renkli yani ayrı renklerde deri ipler bu bileklikte beyaz ve kırmızı deri ipler kullanılmıştır. Siz isterseniz daha farklı renklerde de deri ipler kullanabilirsiniz. Kalın kararmayan yuvarlak metal halkalar tel çivi, süslü iç içe geçmeli kilit aparatları ve karga burun. yuvarlak kahverengi akik taşı.

Yapılışı: Bilekliğinin yapılışına ortadan başlıyorsunuz akik taşının içinden tel çiviyi geçirerek her iki ucuna metal yuvarlakları karga burun yardımı ile takıyorsunuz.

Her bir yan tarafa farklı deri ipleri düğüm yaparak metal yuvarlak halkaya takıyorsunuz ve son olarak süslü metal kilitleri takıp elişi bileklik tamamlanır.


Kahverengi Akik Taşı ile Deri Bileklik Yapımı 4.5 5 Unknown Akik taşı ve çift renkli yapay deri veya mumlu ip ile elişi bileklik yapımı Akik taşı sizi negatif enerjilerden koruduğu gibi enerji düşük...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved