İnce Kaşlarınızı Gürleştirmek için Boyama

 


İnce Kaşlarınızı Gürleştirmek için Boyama
İnce Kaşlarınızı Göz Kalemi ile Boyayarak Gürleştirme

Kaşlar gür kalın biçimli olurken ince şekilsiz ve seyrek kaşlı da olunabilir. Bir kadının yüzünde en dikkat çekici yerleri kaşları ve gözleridir.


Gözleriniz çok güzel olsa da eğer kaşlarınız biçimsizse bütünlük sağlanmaz. Solda ki resimlere bakarak kaşlarda bir çalışma yapılabilir. Kaşlarınızı kaş için olan kalemlerle boyayabilirsiniz veya göz kaleminizi ya da dudak kenarına çekilen dudak kalemi de aynı işlemi görür.

İlk adım kaşlarınızın alınması gereken tüylerini alarak temizleyin sonra kaşın dış kenarlarını kahverengi kalemle ya da kaşınız siyahsa siyah göz kalemi ile çerçeveleyerek çizin ve tabii ki abartmadan almasını istediğiniz şekle göre çizeceksiniz. 1 ve 2 . resimlerde gösterilmiştir.

Şimdi sırada çizdiğiniz çizgilerin arasını boyamak var bunun içinde diğer resimlere ( 3-4-5-6-7 ) dikkatli bakarak boyayın. İşte biçimsiz kaşların son hali; gür biçimli ve güzel.


İnce Kaşlarınızı Gürleştirmek için Boyama 4.5 5 Unknown İnce Kaşlarınızı Göz Kalemi ile Boyayarak Gürleştirme Kaşlar gür kalın biçimli olurken ince şekilsiz ve seyrek kaşlı da olunabilir. Bir k...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved