Hızlı Makyajın Sırrı

 


Hızlı Makyaj
Hızlı Makyajın Sırrı Nedir?

Uzun zaman makyaj yapmaktan sıkılanlar için  veya acelesi olanlara hızlı makyajın tekniklerini bilmeleri çok işlerine yarar.

Sanılanın aksine ellerin makyaj yapımında pratiklik kazanmasından dolayı yüzü boyamak tamamen parmakları  hızlı kullanımına bağlı olan bir uygulamadır.

El becerisi olmadığı için hızlı makyajı hayatında çok az makyaj yapan kişi yapamaz.

Normal zamanda yaptığınız makyaj zamanı on beş  dk ise el pratiği olmayanlar için hızlı makyaj yapmaya kalktığında bu zaman çok hızlı olmaz. Hızlı makyajın püf noktası açık renkte makyaj renklerini kullanmak gerekir.

Önce yüzünüzü losyonla temizleyin. Yüz kapatıcısını sürün. Birkaç saniye bekleyerek cildin kremi emmesini sağladıktan sonra fondöten sürülür. Göz altı kapatıcı kremi sürülür. Son olarak yüzünüze pudra sürün. Şimdi sıra gözlere makyaj yapmaya geldi.Hafif tonlarda açık renk göz farından sürülecek.Bir kat rimel kirpiklere sürülecek. Koyu renk olmaması şartı ile göz kalemi çekilecek.

Hafif tonlarda açık renk pembe  şeftali tonlarında allık elmacık kemiklerinin üzerine sürülür. Son olarak dudaklara bolca bir kaç kat parlatıcı veya açık renk ruj sürerek hızlı makyaj bitirilmiş olur.

Hızlı Makyaj

Hızlı Makyajın Sırrı 4.5 5 Unknown Hızlı Makyajın Sırrı Nedir? Uzun zaman makyaj yapmaktan sıkılanlar için  veya acelesi olanlara hızlı makyajın tekniklerini bilmeleri çok...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved