Boncuktan Şık Bardak Altlıkları

 


Boncuktan Şık Bardak Altlıkları
Boncuklardan Elişi Bardak Altlıkları

Yaratıcılıkta sınır yok. Takı malzemeleri satan yerlerde veya bujiteriler de bu tip boncuklar renk renk metre ile satılır.

Genelikle takı yapımında, çiçek süslemelerinde, obje süslemelerinde kullanılan bu tip boncukları değişik farklı şekilde de kullanmak mümkün. Boncuklarla bardak altlığı yapalım.

İhtiyacınız olan boncukları yapıştırmak için alt malzeme; bu keçe olabilir veya tok duran hani terzilerin tabiriyle denir. Diğer adı kalın duran kumaşlarda da olabilir veya çok ıslaklığa maruz bırakmam diyorsanız kalın kartonlardan da yapabilirsiniz. Önemli olan boncukları yapıştıracağınız tabakanın olması .Asıl formülü tabak altlığının işlevliğini veren boncuklar burada. 

Alt malzemeyi örneğin keçeyi kahve fincanı tabağının genişliğinde yuvarlak olarak kesin ve sonra birbirine iple kendinden bağlı olarak satılıyor. Boncukları sıcak silikon tabancası yardımıyla yuvarlaya yuvarlaya yapıştırın. İşte boncuklu bardak altlığınız hazır. Bunları isterseniz sehpaların üzerine dekor ve bardakların izi çıkmasın diye koyabilirsiniz. İsterseniz Ziyafet sofralarına koyabilirsiniz.


Ayrıca -> boncuklarla tablo süslemekristal boncuklarla bahar dalı süslemeboncuklarla süs topları süslemeboncuklu deri bileklik yapımı

Boncuktan Şık Bardak Altlıkları

Boncuktan Şık Bardak Altlıkları 4.5 5 Unknown Boncuklardan Elişi Bardak Altlıkları Yaratıcılıkta sınır yok. Takı malzemeleri satan yerlerde veya bujiteriler de bu tip boncuklar renk ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Elişi Çalışmaları. All Rights Reserved