Keçeden Fiyonk Yapımı

Renk Renk Keçelerden El işi Fiyonk Yapımı

Renk renk keçelerden fiyonk kurdele yapalım. İsterseniz bu fiyonkların arka kısımlarına toka takarak fiyonklar takabilirsiniz. Çemberlerinize süs olarak takabilirsiniz.Çok güzel ve şirin dururlar.


Bunlardan başka fiyonkları kullanabileceğiniz yerler bileklikler de kolyelerde elbiselerde kitap ayraçlarında kullanabilirsiniz. Dekorasyon süslemelerinde her şey de aksesuar süsleme olarak kullanılabilir .

Renk renk keçe kumaşları alın, ilk resimdeki tabakta şablon çizilmiş ve ona göre keçe kumaş kesilmiş yanında duruyor. Şablon çok basit diğer fiyonk modelleri gibi değil sadece fiyongu yapacağınız ölçüde kartonu kesin ve kenarlarını yuvarlayın bu kadar kolay ve basit.

Kesmiş olduğunuz keçe kumaşların ortalarından katlayarak ikinci resimde olduğu gibi, yapıştırın. Dikkat ederseniz katlamayla beraber fiyonk şeklin aldı.Ve ince kesilmiş şeriti katladığınız kısıma keçenin ortasına dolayarak yapıştırın. İstenirse arka kısmından tokanızı çemberinizi nereye takmak isterseniz, keçenin ortasına yapıştırdığınız keçe bantının arka kısmından takabilirsiniz.Keçeden Kurdele Yapımı
Keçeden Fiyonk Yapımı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...